איך זה עובד?

Mama yoyo הינו מיזם ארוחות צהרים לילדים שחוזרים הביתה לאחר שעות בית ספר. המיזם נולד מתוך צורך שלי להעניק לילדי ארוחות בריאות ומגוונות מידי יום. שנים כשכירה לא תמיד הספקתי להכין ארוחות ליום המחרת, ומתוך עצלות שלי, הייתי משאירה להם כסף שיקנו אוכל בחוץ. כשנהייתי עצמאית ההחלטה הראשונה שקבלתי הייתה להכין להם אוכל ביתי, טרי ומזין.

ולכן, אני מזמינה אתכם להצטרף לשירות, תרכיבו את המנות שלכם ובתיאבון!!!

רישום לשירות

יש ללחוץ על כפתור הרישום לשירות, למלא את הפרטים בטופס הרישום. שימו לב כי כל הפרטים מדויקים. במקרה שיהיה צורך בהשלמת פרטים נחזור אליכם טלפונית.

בחירת מנות וימי אספקה

עם סיום מילוי טופס הרישום ושליחתו אלינו, תועברו ישירות לעמוד ההזמנות. בעמוד זה יש לבחור את היום הרצוי ואת מבנה המנה שנשלח אל ילדיכם באותו היום. יש לבחור מנה עיקרית, תוספת אחת, וסלט אחד. במידה ואתם מעוניינים במשלוח של יותר ממנה אחת יש לסמן בשדה הכמות 2 או יותר לפי הצורך.

אישור ותשלום

לאחר סיום ההזמנה , יש לגשת לעגלת הקניות ולבצע תשלום. התשלום הינו לשבוע ראשון מראש, לאחר מכן אנו נחייב אתכם בכל יום שלישי לטובת השבוע החדש. במידה וברצונכם לשנות או לבטל את הזמנתכם, תוכלו למלא טופס שינוי וביטול ולשלוח אלינו לטיפול. שינויים יתקיימו בהתראה של לפחות שבוע מראש.