תקנון האתר

תקנון אתר "מאמא יויו" הינו הסכם בינך לבין חברת ….., מפעילת אתר "מאמא יויו". ברגע גלישתך באתר, הינך כפוף לתנאים ולכל הכתוב בהסכם זה. אם אינך מסכים לתקנון, אל תגלוש באתר ואל תבצע רכישה וחברות מנויה באתר. יש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.

התקנון כתוב, מטעמי נוחות, בלשון זכר אך הוא מתייחס לזכר ונקבה כאחד

שימוש באתר

אתר "מאמא יויו" מברך על בחירתך להשתמש באתר. מאמא יויו תספק לך את השירות בהנתן הסכמה לתקנון זה. אנו רשאים לשנות את התנאים הכתובים בהסכם זה בכל עת, ובעת המשך הגלישה שלך באתר, הינך מאשר את השינויים ומסכים להם. לא תעביר את פרטי ההתחברות שלך לגורם נוסף, הגלישה באתר מותרת לגולשים המסכימים והמאשרים את התקנון.

על השירות באתר מאמא יויו

Mama yoyo הינו מיזם ארוחות צהרים לילדים שחוזרים הביתה לאחר שעות בית ספר. המיזם נולד מתוך הצורך להעניק לילדים ארוחות בריאות ומגוונות מידי יום. השירות ניתן במשלוח עד לפתח הבית של הלקוח. מידי שבוע ניתן לעדכן את ההזמנה והתפריט המבוקש. עלות מנה בכל יום ויום היא זהה: 35 ₪.

מדיניות ותנאי המשלוח

ההזמנה תצא לפועל ותישלח לביתך עד שבוע ימים לאחר שליחתה באתר מאמא יויו. במידה ויש קוד כניסה לבניין יש לציין אותו במילוי הפרטים או בהודעה נפרדת בעמוד צור קשר. המנות יגיעו לביתך בטווח השעות 12:00 – 16:00. יש לציין את השעה הרצויה בעת מילוי הפרטים או בהודעה נפרדת בעמוד צור קשר. השליחות היא ללא עלות

שינוי תפריט ההזמנה

במידה וברצונך לשנות את ההזמנה הן בבחינת ימי המשלוח והן בבחינת זהות המנות בימי המשלוח, ניתן בכל עת לשלוח בדף צור קשר את השינוי הנדרש. אנו נאשר לכם בחזרה במייל חוזר כי השינוי התקבל וההזמנה החדשה תבוצע ותישלח בהתאם אליכם עד שבוע לאחר מכן ואילך.

על המנות – חשוב לדעת

מרכיבי המנות הינם מרכיבים טבעיים. המטבח הינו מטבח כשר ללא תעודת כשרות רשמית. אין כלל וכלל עירוב בין חלב לבשר. חשוב לציין כי המנות אינן מיועדות לילדים הרגישים לגלוטן

מדיניות ביטולים

ניתן לבטל את ההזמנה עד 24 שעות מביצועה. ביטול בטווח זמנים זה יזכה את הלקוח במלוא ההחזר הכספי על ההזמנה שחויבה. ביטול לאחר 24 שעות לא יזכה בהחזר כספי של השבוע הראשון שחויב.

מידע שקרי

הינך מאשר ומודע לכך כי אין אנו יכולים לבדוק ולאמת כל מידע הנמצא באתר. אין אנו אחראיים על המתפרסם באתר, על התכנים הקיימים בו ועל ההודעות השונות ואמתותן.

הגלישה באתר

ברגע גלישתך באתר הינך מסכים ומאשר את כל הכתוב בהוראות. לא תפעל על מנת לפגוע באתר, לא תעתיק ממנו מידע, לא תשתמש במידע הכתוב בו ולא תפרסם עליו דברים לרעה.

לא תעלה לאתר שום דבר פרסומי למטרת רווח או למטרת יחסי ציבור.

לא תפרסם באתר שום קישור לאתר מסוים למטרת קידום או פרסום שלו.

לא תפרסם באתר קישורים לאתרי מבוגרים, אתר הימורים וכל אתר פוגעני אחר.

לא תנסה לפגוע בקוד של האתר באמצעות פרצות או באגים קיימים, במידה וישנם. במקרה כזה, יש לדווח מיד לצוות האתר על תקלה, על מנת שנטפל בה במידי.

לא תמנע מאנשים אחרים להירשם לאתר או להשתמש בשירותיו

לא תנסה להעלות או לייצר וירוס או כל דבר שיכול לפגוע בביצועים או במידע הקיים באתר

לא תרשום קללות, גידופים, איומים מכל מין וסוג שהוא או הערות גזעניות משום צורה.

לא תרשום הודעה בעלת אופי מיני או הודעה בעלת תוכן פורנוגרפי באתר.

לא תפרסם תכנים האסורים לפרסום על פי הוראה מרשויות החוק.

לא תפר את פרטיותו של האתר או תפרסם מידע אודותיו.

לא תעתיק שום מידע שעלול להפר קניין רוחני, דוגמת זכויות יוצרים, פטנטים, זכויות קניין רוחני, זכויות לפרטיות וכו´.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

כל המידע באתר, כולל תכניו השונים, ההודעות, המבנה שלו, העיצוב, הקוד והמערכות השונות הינם קניינם של בעלי האתר. אסור לשכפל, לתרגם, להעתיק, לצלם, לשמור, להפיץ, לפרסם כל מידע או כל פרט מהאתר ללא קבלת אישור בכתב מבעלי האתר. אין לבצע שימוש במערכות השונות של האתר, בכל צורה שהיא, על מנת לפרסם מוצר או אתר, מכל סוג שהוא. הפרת סעיף זה תגרור תשלום של פיצוי מוסכם בסך 30,000 ש"ח, ללא צורך בהוכחת נזק. הפרה של אחד מהסעיפים תביא לנקיטת צעדים משפטיים כנגד כל משתמש או גוף שיפר את זכויות האתר.

קבלת הודעות מהאתר

בעת הצטרפותכם למאגר הדיוור והמידע שבאתר הנכם מתחייבים למלא כתובת דואר אלקטרוני תקינה ופעילה. אנו רשאים לשלוח לכתובת הדוא"ל הזו פרסומים מכל סוג ובכל עת, כולל דבר פרסומת ומידע שיווקי. אין אנו אחראיים על תכני הפרסום שיתקבלו בדוא"ל. ניתן להסיר את עצמכם מרשימות התפוצה בכל עת, ע"י לחיצה על קישור ההסרה בהודעה שתתקבל בדוא"ל.

יישוב מחלוקות

כל מחלוקת משפטית הקשורה לשימוש באתר ו/או לשירות תידון בבית המשפט המוסמך בתל אביב בלבד. המשפט והדין הישראלי יהיו הדין שיחול על הסכם זה בלבד. הגולש מסכים ומאשר בזאת כי קרא ומוכן להיות מחויב על ידי התנאים המפורטים בהסכם זה ובמדיניות השמירה על הפרטיות של החברה.

הודעה

אנו שומרים על הזכות לשנות ולעדכן מפעם לפעם את מדיניותנו בנוגע לשמירה על הפרטיות בהתאם להערות שנקבל מלקוחותינו, ובכפוף לצורך שלנו לשקף בצורה מדויקת את האופן בו אנו אוספים ומוסרים מידע, שאף הוא עשוי להשתנות מפעם לפעם. אם אינך מסכים למדיניות השמירה על הפרטיות, אנא אל תגלוש באתר. מדיניות השמירה על הפרטיות נתונה לשינוי ע"י "מאמא יויו" ככל שיידרש מעת לעת. השינוי יכנס לתוקף מיד בסמוך למתן הודעה, או עם פרסום גרסה עדכנית של הסכם זה באתר.

לכל שאלה או בעיה, ניתן ליצור קשר בטופס יצירת הקשר.

תודה ובהצלחה, "מאמא יויו".